Ära mine uhkeks. Las su saavutused räägivad enda eest.
Morgan Freeman

Ära mine uhkeks. Las sinu
saavutused räägivad enda eest.
Morgan Freeman

Hea sõber, koostööpartner või lihtsalt huviline –
mul on siiras rõõm Sind tervitada!

Mina olen Kaspar ning ametilt pean ennast videograafiks. Olgu see siis koondnimetus režissöör, produtsent, operaator, monteerijale. Minu igapäevane töö ja leib ning muidugi ka suurim kirg on luua videosid. Selliseid videosid, mis aitavad rääkida Sinu lugu.

Olgu need klipid siis kinnisvara tutvustavad videod, et anda kliendile ülevaade müüdavast majast või korterist, rääkida SPA või hotellikompleksi võimalustest, tutvustada klientidele oma ettevõtet, toodet või teenuseid, kutsuda uusi inimesi tööle ja näidata läbi video uue töökoha võimalusi, jäädvustada meediamaterjali, õppevideosid või hoopiski olulisi elusündmusi.

Öeldakse ju, et üks pilt räägib rohkem kui tuhat sõna. Siia juurde olen ise lisanud: “Aga ühes sekundis on vähemalt 25 pilti, seega kujutage ette, kui pika loo räägib terve video!”.

Lühidalt enda taustast rääkides, pean alustama aastast 2002, kui toona 16 aastase koolipoisina sai alustatud tööd Paides Kuma raadios. 2007. aastal viis tee mind Kanal 2. Reporter oli selleks hetkeks eetris olnud varsti juba 3 aastat ja kuna saate populaarsus aina tõusis, oli selle meeskonnaga liitumine paljude jaoks unistus…aga minule võimalus!

Aastal 2012 lõpetasin palgatöö. Kuigi ma jätkasin Kesk-Eestist lugude tegemist Kanal 2 uudistele, siis nüüd alustasin ka erinevaid videoprojektide tootmist. Kui Hagi Šein kirjutab digiajastu teleraamatus, et ETV võttis 2014. aasta novembris kasutusele drooni, siis sama aasta maikuus ma juba lendasin ja filmisin uudistele esimesi kaadreid. See annab julgust uskuda, et Eesti uudistemaastikul hakkasin just mina kõige esimesena kasutama drooni. Tõsi, tänaseks on saanud sellest igapäevane normaalsus, aga siis andsid droonid veel uut ja põnevat vaatenurka. Aga on ju tore mõelda, et olid esimene ja mõnes mõttes ka teerajajaks uuele väljundile.

Kogu see aeg, kuni praeguseni, on olnud täis huvitavaid kohtumisi, tutvusi, võimalusi ja koostöid. Nii on toodetud klippe riigiasutustele, eraettevõtjatele, telekanalitele ja eraisikutele. See teekond on ilma ilustamata olnud super! Siit saab liikuda vaid edasi, kõrgemale ja kaugemale – nii kogemuste, oskuste kui ka tehnilise võimakusega.

Lisaks videotele püüan ma oma kätt “soojas hoida” ka fotode valdkonnas, põhiliselt droonifotograafiaga. Valik tehtud piltidest on nii, nagu ka videod, üleval lingi all tehtud tööd.

Aitäh, et oled koos minuga! Saadan Sulle oma parimad soovid ja jään ootama meie kohtumist!

Lase mul rääkida Teie lugu!

kasparpokk.ee